Worryfree Gadgets Uni-Body Metal Wristband for Apple Watch, Silver, 45mm (WX157-SLV45)
Highlights
View all details
- Compatible with a wide range of Apple Watch models - Ultra 49mm 45mm 44mm 41mm and 40mm iWatch.
- The uni-body design ensures durability and sleekness.
Item #: 24591808Model #: WX157-SLV45
No reviews yet
Compare similar items
| Attributes | Worryfree Gadgets Uni-Body Metal Wristband for Apple Watch, Silver, 45mm (WX157-SLV45) | Worryfree Gadgets Uni-Body Metal Wristband for Apple Watch, Silver, 49mm (WX157-SLV49) | Worryfree Gadgets Uni-Body Metal Wristband for Apple Watch, Black, 45mm (WX157-BLK45) | Worryfree Gadgets Uni-Body Metal Wristband for Apple Watch, Gold, 45mm (WX157-GLD45) | Worryfree Gadgets Uni-Body Metal Wristband for Apple Watch, Black, 49mm (WX157-BLK49) |