Techprotectus Macbook Neo 13" Case and Keyboard Cover, Clear (TP-CYCL-NEO13)
Highlights
View all details
- Ultra-Slim & Travel-Ready At just 1.2mm thin, this case preserves the MacBook Neo’s signature lightweight profile. It slides effortlessly into any sleeve or backpack, offering heavy-duty protection without the heavy-duty bulk.
New at Staples
Item #: 24692479Model #: TP-CYCL-NEO13
No reviews yet
Customers bought together
Techprotectus Macbook Neo 13" Case and Keyboard Cover, Clear (TP-CYCL-NEO13) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Techprotectus Macbook Neo 13" Case and Keyboard Cover, Clear (TP-CYCL-NEO13) | Techprotectus Laptop Case with Keyboard Cover and Screen Protector, Clear, Plastic (TP-CYCL-MP13ST) | Techprotectus Laptop Case with Keyboard Cover and Screen Protector, Black, Plastic (TP-BK-K-MA13M1) | Techprotectus Rugged Laptop Case Black, Plastic (TP-RCL-MP13MA) | Techprotectus Laptop Case with Keyboard Cover and Screen Protector, Light Blue, Plastic (TP-SB-K-MP13M1) |
|---|---|---|---|---|---|
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Laptop Sleeve & Case Style | Laptop Case | Laptop Case | Laptop Case | Laptop Case | Laptop Case |
| True Color | Clear | Clear | Black | Black | Light Blue |
| Laptop Size Compatibility | Up to 13.9" | Data not available | Data not available | Data not available | Data not available |