LG 24" IPS 100Hz FHD LCD Monitor with AMD FreeSync Technology, Matte Black (24BR400-B)
Over 30
  • Designed for professionals, this 23.8" Full HD display with IPS technology provides outstanding picture quality from virtually any viewing angle.
  • 100Hz refresh rate ensures smooth visuals.
Item #: 24617933Model #: 9057166
55% off
  • 24
  • Curved
  • Not Curved
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Limit 10 at Promotional Price
1
Over 30
Consider this similar product
LG 27" IPS 100Hz FHD LCD Monitor with AMD FreeSync Technology, Matte Black (27BR400-B)~#|#~sp256303382_sc7
Bundle & save even more
when purchased together:
Customers bought together
LG 24" IPS 100Hz FHD LCD Monitor with AMD FreeSync Technology, Matte Black (24BR400-B)~#|#~sp256310965_sc7
LG 24" IPS 100Hz FHD LCD Monitor with AMD FreeSync Technology, Matte Black (24BR400-B) is Your Product