Fluke Networks 30W Power Supply, 15V, 2A with US Adapter (PWR-SPLY-30W)
Over 30
  • Input Voltage: 120 V AC
  • Output Voltage: 15 V DC
  • Maximum Output Power: 30 W
Item #: IM17M3994Model #: PWR-SPLY-30W
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
  • About this product
    Fluke Networks Power Adapter 30 Watt United States
    • Input Voltage: 120 V AC
    • Output Voltage: 15 V DC
    • Maximum Output Power: 30 W
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Fluke Networks 30W Power Supply, 15V, 2A with US Adapter (PWR-SPLY-30W) Zebra 12-24V DC Power Supply Jabra Proprietary Power Supply HP® 65 W Desktop Mini Power Supply Kit (L2X04AA#ABA) Cisco™ N2K-C2200 400W AC Power Supply